SKI AREÁL NÁPRAVA
mimo provoz
Zobrazit na:

Soláň - Karolínka - to pravé místo pro rekreaci

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Přijeďte navštívit areál Soláň - Karolínka a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Ve středisku najdete jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Rolba vyjíždí na svah 2x denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Můžete si dát např. smažák a hamburger. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Vlek Pod Soláněm.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál má pár much. Areál by potřeboval několik větších investic. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 67% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 24.10.
Polojasno
10°C
9°C
Pátek
25.10.2019
Skoro jasno
13°C
8°C
Sobota
26.10.2019
Skoro jasno
14°C
8°C
Neděle
27.10.2019
Déšť
13°C
4°C